NIGHT ARROW 

KLASISKĀ DIZAINA TERMĀLĀS REDZAMĪBAS TĒMĒKĻI

Conotech Night Arrow tēmēkļu saimē ir 4 dažādi modeļi no kuriem katrs mednieks varēs izvēlēties sev piemērotāko

IESPAIDĪGS IERĪCES DARBĪBAS LAIKS

Ierīce ir aprīkota ar 2 iebūvētiem 18650 tipa akumulatoriem un vienu maināmu 18500 tipa akumulatoru. Ja ir ievietots maināmais akumulators, tad ierīce izmanto to, savukārt ja tas ir izlietots vai izņemts, tad nepārtraucot ierīces darbību atomātiski pārslēdzas uz iebūtajiem akumulatoriem. Izveidotais risinājums ļauj nodrošināt nepārtrauktu ierīces darbību pat 12 stundas un vairāk.

ĒRTA UN KLUSA IERĪCES VADĪBA

Night Arrow var viegli vadīt, izmantojot divas funkciju pogas (IZVĒLNE un REC), unikālo riteni un kontrolleri. Viegli piekļūstot visām vadības ierīcēm, Night Arrow ir vienkārši izmantot gan labās, gan kreisās puses medniekiem. Night Arrow ir uzstādīta klusā žalūzija, kas komplektā ar grozāmo kontrolieri un gumijas pogām nodrošina nedzirdamu ierīces darbību, lai varētu medīt, netraucējot apkārtējo vidi.

ERGONOMISKS IERĪCES DIZAINS

Ierīces uzbūve izveidota ņemot vērā vairāku gadu garumā gūto pieredzi, lietotāju ierosinājumus un atsauksmes. Ierīces vadība ir intuitīva un viegli saprotama. Vadības rīki ir pietiekami lieli, lai arī ziemas apstākļos nenovelkot cimdus ar to varētu veiksmīgi tikt galā.

ĀTRA UZLĀDE

Ar PD20W lādētāju un komplektā iekļauto C-TYPE vadu Night Arrow atbalsta ātro uzlādi - pilnībā uzlādēts tikai trijās stundās.