TERMĀLĀS REDZAMĪBAS TĒMĒKLIS 

POLARIS 650RL

 • Augstas jutības VOx 640 x 512 (12 µm) ar NETD < 30 MK sensors.
 • Auto un manuālā kalibrēšana, bojāto pikseļu noņemšana.
 • Objektīvs F50 mm/1,0 ar fokusu no 5 m.
 • Aļņa ieraudzīšanas distance pilnīgā tumsā — 3540 m.
 • AMOLED 1024 x 768 displejs. 6 paletes. Darbs -20 °C temperatūrā.
 • 3 piešaudes veidi, 5 ballistiskie profili.
 • Iebūvēts lāzera tālmērs ar 1000 m darbības attālumu, viļņa garums 905 Nm.
 • Ballistiskais kalkulators ar korekcijas attēlošanu tēmēšanas krustā.
 • 32 GB iebūvētā atmiņa foto un video glabāšanai.
 • Wi-Fi, video ieraksts, ārējā barošana.
 • Dubults resurss. 8 stundu darbs no 2 akumulatoriem 18650.
 • Vadības panelis - 5 pozīciju kursorpoga.
 • Pilnīga aizsardzība pret putekļiem, ūdeni un iekšējo aizsvīšanu.
 • Triecienizturība kalibrā .308 Win, .30-06, .300 WinMag.
 • Saderība ar Pulsar ierīcēm paredzētajiem kronšteiniem.

PIELIETOJUMS

Jaudīgais termālās redzamības tēmēklis Polaris 650RL ar VOx 640 x 512 matricu un lāzera tālmēru paredzēts augstas precizitātes šaušanai vidējās un tālās distancēs, kā arī piemērots lai veiktu dažādu siltumu izstarojošu objektu novērošanu dienā, kā arī vājā apgaismojumā un pilnīgā tumsā.

Piemērots gaides medībām  no torņa vai slēpņa, neaizvietojams palīgs ievainota dzīvnieka izsekošanai un citu siltumu izstarojošu objektu atklāšanai distancēs līdz 3,5 km.

Konstrukcija un ierīces  īpatnības

Ierīces vadība ar vienu pogu — 5 pozīciju kursorsviru uz sānu paneļa. Džoistiku ir viegli atrast pat pilnīgā tumsā, bet ierīces vadību var veikt ar vienu pirkstu pat nenovelkot cimdus. Tēmēklī tiek izmantots 2 18650 akumulatoru komplekts (garums 65 mm) ar plakaniem kontaktiem. Ar pilnu uzlādi tēmēklis nostrādās līdz 8 stundām — tas ir divreiz vairāk nekā iepriekšējai ConoTech termālās redzamības ierīču paaudzei.

Atklāšanas attālums ir līdz 3,54 km. Jo augstāka attēla kvalitāte, jo vieglāk atklāt vajadzīgo mērķi, novērtēt medījuma trofejas kvalitāti un pieņemt attiecīgo lēmumu. Polaris 650RL tiek izmantots nedzesējams mikrobolometru Vox sensors 12 µm, kur katra mikrobolometru izmērs ir 12 µm . Attēls sastāv no 327.680 pikseļiem, kas ir trīskārt vairāk nekā 384 x 288 matricām un izceļas ar lielāku kontrastu, reālistiskumu un informativitāti pat apstākļos ar zemu temperatūras kontrastu — matricas augstais jutīgums ļauj atpazīt siltuma “punktus” ar tikai 0,035 grādu temperatūru starpību. Pateicoties šādam sensoram un gaismas stipruma objektīvam F50 mm/1, termālās redzamības tēmēklis Polaris 650RL  izceļas ar kolosālu atklāšanas tālumu — 3540 metri “alnis” tipa objektiem.

3 piešaušanas veidi. Ballistisko profilu sistēma. CONO Polaris 650RL atmiņā var saglabāt līdz 5 unikāliem šāvēju profiliem dažādiem ieročiem un/vai munīcijai, katrā profilā pa 5 piešautām distancēm. Piešauj tēmēkli ar “viena šāviena” metodi vai ar “iesaldēšanas” funkciju, kas ļauj veikt trāpījuma punkta korekciju, nenoturot ieroci notēmētā stāvoklī.

Iebūvētais lāzera tālmērs (1000 m) darbojas skenēšanas un atsevišķu mērījumu režīmā, un veiksmīgi tiek galā pat tur, kur nenomēra parastie attāluma mērītāji. Tālmērs tiek vērsts uz mērķi ar atsevišķu savu ikonu, kas parādās ekrānā, aktivizējot tālmēru, un pazūd, to atslēdzot. Pēdējais mērījuma rezultāts tiek saglabāts un parādīts apakšējā info panelī. Ballistisko profilu sistēma un iebūvētais kalkulators ļauj aprēķināt un attēlot uz ekrāna tēmēšanas pukta korekcijas izmērītajai distancei.

Pilns multivides funkcionāls. Iebūvētais ierakstītājs raksta foto un video (bez skaņas) medību un novērojumu laikā. Informācija glabājas iekšējā atmiņas kartē (29 brīvie GB) un var “pārnest” uz datoru caur vadu USB savienojumu vai izmantojot WiFi. Izmantojot WiFi, ierīci var pievienot viedtālrunim vai planšetei ar instalētu bezmaksas aplikāciju Calonox View vai CONOTECH — attēla straumēšanai mobilās ierīces ekrānā kā arī veikt attālinātu foto un video ierakstu.

ERGONOMISKS TĒMĒKĻA DIZAINS UN 

KURSORSVIRAS VADĪBA